W związku ze wzrostem zachorowalności na COVID-19 na terenie Polski oraz w regionie, kasa Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Tarnobrzegu będzie nieczynna od dnia 14 października (środa) 2020 r. aż do odwołania. Wpłaty za pobyt i wyżywienie w przedszkolu, za wyżywienie w szkołach oraz za najem należy dokonywać przelewem bezpośrednio z rachunku ROR, bądź w kasie banku na właściwy rachunek jednostki.

    Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 14/2020 Dyrektora Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Tarnobrzegu, dzień 14 sierpnia 2020 r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników SCUW w zamian za święto przypadające w sobotę tj. 15 sierpnia 2020 r. (Wniebowstąpienie Najświętszej Maryi Panny).

     W związku z ograniczeniem zagrożenia epidemiologicznego, kasa Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Tarnobrzegu będzie nieczynna od dnia 16 marca (poniedziałek) 2020 r. aż do odwołania. Wpłaty za pobyt i wyżywienie w przedszkolu, za wyżywienie w szkołach oraz za najem należy dokonywać przelewem bezpośrednio z rachunku ROR, bądź w kasie banku na właściwy rachunek jednostki.

    Informujemy, że 2 maja 2019 r. (czwartek) kasa Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Tarnobrzegu będzie nieczynna.

    Informujemy, że 24 grudnia 2018 r. (Wigilia) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Tarnobrzegu.

    Zgodnie z Zarządzeniem Nr 3/2018 Dyrektora Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Tarnobrzegu, dzień 30 marca 2018 r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników SCUW w zamian za święto przypadające w sobotę tj. 6 stycznia 2018 r. (Święto Trzech Króli).